Podkład Annabelle Minerals - zalety kosmetyków mineralnych

2020-09-14

Annabelle Minerals to polska marka naturalnych, przyjaznych środowisku kosmetyków, założona w 2011 roku. Marka niemal natychmiast zyskała olbrzymią popularność.

Annabelle Minerals - filozofia firmy

Założyciele marki postawili sobie za zadanie czerpanie z natury tego, co najlepsze, wydobywanie piękna z otoczenia i prezentowanie go kobietom. Ich zdaniem każda kobieta ma indywidualne piękno, które jest odbiciem duszy - niezależnie od wieku i rozmiaru ubrań, które nosi, a kosmetyki dekoracyjne mają w tym pomóc. Podkład Annabelle Minerals nie zawiera parabenów, silikonów ani substancji zapachowych, nie uczula i nie podrażnia nawet najbardziej delikatnej skóry. Główną atrakcją produktu jest obecność w jego składzie cennych minerałów, które nadają mu szczególne właściwości. Kosmetyki mineralne to jeden z hitów ostatnich czasów. To prawdziwy must-have dla osób z problematyczną i wrażliwą skórą. Wszystkie kosmetyki powstają z minerałów i innych dobroczynnych substancji. Mają działanie przeciwsłoneczne i przyspieszają proces regeneracji, dzięki czemu skóra nie tylko wygląda nieskazitelnie, ale także pozwala się doskonale czuć przez cały dzień. Produkty pozwalają stworzyć idealną i naturalną cerę - od podkładu po rozmaite róże w różnorodnych naturalnych i zachwycających odcieniach. W ofercie są również cienie do powiek, sypkie pudry oraz luksusowe pędzle do ich aplikacji.

Podkład Annabelle Minerals – właściwości kosmetyków mineralnych

Ze względu na brak olejków i płynów kosmetyki mineralne można przechowywać nawet do trzech lat. Unikając kosmetyków zawierających talk i tlenochlorek bizmutu, prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznej jest bardzo niskie. Stąd hipoalergiczność kosmetyków tej marki. To w dużej mierze zasługa krótkiego składu. Sucha, sypka konsystencja pozwala na dowolną zabawę makijażem mineralnym: stwórz nowe kolory, zmieszaj korektor z bazą, aby uzyskać grubsze krycie, rozcieńcz ulubionym kremem. Kosmetyki mineralne nie zatykają porów i działają przeciwzapalnie. Mikrocząsteczki minerałów nieustannie pielęgnują skórę, dlatego pozwalają nawet do długotrwałego stosowania makijażu. Kosmetyki mineralne łatwo nakładają się na skórę i długo utrzymują ją w doskonałej kondycji, która nie wymaga korekty. Mikropuder mineralny wypełnia rozszerzone pory, przez co są mniej widoczne. Minimalna ilość pudru wystarczy, aby zamaskować wszelkie stany zapalne, pajączki i zaczerwienienia lub cienie pod oczami. Minerały zapewniają skórze matowe wykończenie na długi czas, absorbując wydzielinę gruczołów łojowych. Makijaż na bazie kosmetyków mineralnych się nie kruszy. Minerały doskonale przylegają do skóry, doskonale się z nią stapiają i układają w najcieńszej warstwie.