Bielenda - naturalne polskie kosmetyki

2020-07-31

Marka Bielenda to polskie przedsiębiorstwo kosmetyczne, założone w roku 1990. Firma została założona przez Barbarę Bielendę. W tej chwili zarządzana jest przez jej synów. Siedziba marki Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. znajduje się w Krakowie. Przedsiębiorstwo jest bardzo cenione i posiada mnóstwo fanów oraz fanek. Jego popularność stale rośnie, w miarę jak produkcję opuszczają kolejne towary. Co warto wiedzieć o dostępnych kosmetykach do pielęgnacji i makijażu marki Bielenda na horex.pl?

Bielenda - o marce

Marka polskich kosmetyków do pielęgnacji znana jest z produkcji towarów wysokiej jakości. Są one opracowywane i produkowane w Polsce, jednak ich sprzedaż prowadzona jest w wielu krajach na całym świecie. Kosmetyki tej marki możemy nabyć między innymi w Grecji, Francji, Stanach Zjednoczonych Ameryki, Rosji, ale też na przykład w Korei Południowej, w Singapurze czy na Ukrainie. Jednocześnie marka nadal się rozwija, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby współczesnych klientów. Wprowadza też do swojej produkcji wiele innowacji, a nawet wytycza nowe drogi w branży kosmetycznej, włączając do swoich produktów nowe elementy.

Bielenda – o produktach

Polska marka kosmetyków posiada w sprzedaży mnóstwo różnych towarów, przeznaczonych dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku. Przygotowywane są często całe serie produktów, kierowanych na przykład do konkretnych grup osób według kategorii wiekowych, albo też ze względu na zastosowane w składzie elementy. Dzięki temu w sprzedaży można znaleźć na przykład produkty HOME SPA, produkty do pielęgnacji twarzy, kosmetyki do pielęgnacji ciała, a także te przeznaczone do dłoni i stóp. W ofercie można znaleźć produkty do higieny antybakteryjnej dłoni, do pielęgnacji włosów, do opalania oraz te dla mężczyzn.

Można wybrać coś dla siebie, szukając wedle kategorii wiekowej, rodzaju cery czy zastosowanych składników. Niektóre z produktów stały się już prawdziwymi hitami sprzedażowymi, co najlepiej świadczy o ich skuteczności. W sprzedaży są również całe zestawy prezentowe, które sprawdzą się przy różnego rodzaju okazjach. Takim przydatnym prezentem można obdarować kogoś na urodziny, imieniny, czy też przy innych, ważnych okazjach.

Akcesoria kosmetyczne i urządzenia

W ofercie słynnej, polskiej marki kosmetyków można znaleźć nie tylko wspaniałe kosmetyki, pasujące każdemu, ale także przydatne akcesoria, a nawet różnego rodzaju urządzenia do pielęgnacji ciała, jak masażer ultradźwiękowy. Asortyment marki jest naprawdę pokaźny, a przy tym systematycznie powiększa się o kolejne produkty.