Zamienniki perfum czy warto?

2 komentarze

Perfumy

Klasyczne zapachy perfum to wybór dla wielu osób oczywisty, podczas gdy inne osoby uwielbiają świeże i nietypowe zapachy. Każdy z nas w końcu ma inne gusty zapachowe. Jedno jest pewne – wiele osób lubi różnorodność i nie chcą być zmuszone do używania tylko i wyłącznie jednego zapachu perfum. Jak jednak pogodzić to z wysoką ich ceną? Rozwiązaniem są zamienniki perfum!

Czym jest zamiennik perfum?

Każde perfumy mają swoją unikatową recepturę, która jednak może zostać odtworzona, jeśli wiadomo jakie składniki w niej się znajdują. Czasami skład podawany jest przez producenta, a czasami do jego rozszyfrowania potrzebny jest naprawdę bardzo wprawny nos.

Zamienniki oryginalnych perfum to zapachy o identycznej lub prawie identycznej kompozycji, które doskonale naśladują znane i lubiane rozwiązania. Przede wszystkim kosztują one o wiele mniej, co sprawia, że jednego dnia możemy pachnąć Chanel No.5 a drugiego Flower by Kenzo.

Gdzie znaleźć zamienniki?

Znalezienie zamienników perfum jest łatwe, ale nie wszystkie z nich są godne polecenia. Najlepiej korzystać z rozbudowanej oferty przygotowanej przez livioon.com – firmę, która na zamiennikach zapachów zna się jak na niczym innym! Zamienniki oryginałów są ich głównym asortymentem, mają z nimi duże doświadczenie, a każdy z zapachów jest dokładnie opisany, co pozwala na szybkie znalezienie zamienników różnych perfum.

Oprócz perfum Livioon zajmuje się także dystrybucją przez konsultantów doskonałej jakości kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych, dopasowanych do potrzeb każdej skóry.

2 comments

  1. Marta

    Warto też dodać że podróbki perfum często są trwalsze od oryginałów. Również kupuję tego typu perfumy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *