Perfumy Tobą pisane

1 Reply

Perfumy Uroda

Magia zapachu jest niewyobrażalną siłą, która przyciąga i sprawia, że nasza osoba jest wyrazista, pozwalająca zapisać się w pamięci innych osób. Są one odrobiną luksusu, która opisuje nas samych, dlatego tak chętnie po nie sięgamy i tak pieczołowicie wybieramy zapach idealnie dopasowany do naszych oczekiwań. Wbrew pozorom znalezienie tej jedynej melodii zapachów nie jest proste. Podpowiemy więc, czym się kierować i wskażemy na dobre podróbki perfum, po które warto sięgnąć.

Jak wybrać idealne tanie zamienniki perfum?

Na początek powiedzmy sobie, że dobre podróbki perfum to w istocie pełnowartościowe produkty, wzorowane na znanych zapachach.Ich zaperfumowanie wynosi 20%, a tym samym gwarantuje trwałość przez wiele godzin.

Wybierając perfumy zamienniki zwróćmy uwagę przede wszystkim na własne preferencje. Nie wszystkie zapachy, które znajdujemy w kosmetyczce naszej przyjaciółki będą tak samo pachniały na naszej skórze. Kluczem jest tutaj pH oraz jej indywidualny zapach, dlatego zanim zdecydujemy się na zakup należy dokonać swoistej próby na własnym ciele. O ile pierwsze wrażenie związane z nutą głowy zawsze pachnie tak samo, o tyle już nuta serca i nuta bazowa nabiera swojej indywidualności mieszając się z naszym indywidualnym zapachem skóry. Nie bez znaczenia jest nasz charakter, jeśli kochamy elegancję idealne bedą zapachy orientalne, ale też lekkie. Przykładem może być Livioon 13, który jest wzorowany na Chanel Coco Mademoiselle. Romantyczki zakochają się w perfumach kwiatowych takich jak Livioon 19 – podobny do Dior J’adore. Kusicielki mogą wybrać nieco bardziej zdecydowane kompozycje Livioon 17 będącym odzwierciedleniem Chloe by Chloe.

1 comment

  1. Martysia

    To prawda, na każdym perfum inaczej pachnie. Przy okazji polecam Livioon19, pachnie identycznie jak Jadore Diora i jest mega trwały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *